laatste wijziging: 2 maanden geleden

Contactgegevens van aangesloten
Studenten Alpen Clubs

 

ASAC

 [ ASAC ]
Science Park 306
1098 XH Amsterdam

Opgericht: 23 maart 1926
 
Voorzitter Marjolein Toorians 06 81142625  
  voorzitter@asac.climbing.nl
Vice Voorzitter Hetty Zegwaard 06 47341536  
  vicevoorzitter@asac.climbing.n
Secretaris Emma Verhulp 06 12666677  
  secretaris@asac.climbing.nl
Penningmeester Ywen Verloren van Themaat 06 33634586  
  penningmeester@asac.climbing.nl
Weekendcommissaris Jiska Appel 06 45174430  
  weekend@asac.climbing.nl
PR commissaris Jet Vessies 06 30947707  
  materiaal@asac.climbing.nl
   
     

 

 

DSAC
 [ DSAC ]

 

Societeit Phoenix
Phoenixstraat 30
2611 AL Delft
Opgericht: 14 december 1922 
dsac@delt.corps.nl

http://dsac.eu

 
President Wijnand Bodewes  
  president@dsac.eu
Secretaris Sebastiaan van de Graaff  
  secretaris@dsac.eu
Thesaurier Daan Kusters  
  thesaurier@dsac.eu
Schuhplatter Luc Verbaas  
  klimmen@dsac.eu
Schubbe Philippine Cleton  
  tourski@dsac.eu
Hüttewirt Beatrice Verdoorn  
  klimweekend@dsac.eu

 

 
ESAC
 [ ESAC ]
 
Studenten SportCentrum
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
Opgericht: 18 februari 1976
 
Voorzitter Femke Bot  
  voorzitter@esac.climbing.nl
Secretaris Wouter Bles  
  secretaris@esac.climbing.nl
Penningmeester Ralph Roetman  
  penningmeester@esac.climbing.nl
Klimcommissaris Bram van Kasteren  
  klimco@esac.climbing.nl
Materiaalcommissaris Tim Commandeur  
  matco@esac.climbing.nl
 
 
 
 
GSAC
 [ GSAC ]

 
ACLO Sportcentrum
Blauwborgje 16
9747 AC Groningen
Opgericht: 7 februari 1946
 
Praeses Claudia Reinicke  
  praeses@gsac.nl
Abactis Kassipeia Schwientek  
  abactis@gsac.nl
Fiscus Erwin Teuben  
  fiscus@gsac.nl
Weekendcommissaris Ana Polgar  
  weekend@gsac.nl
Muurcommissaris Jannick Boonstra  
  muur@gsac.nl
Materiaalcommissaris Frank Folkersma  
  materiaal@gsac.nl
 
 
 
WSAC Ibex
 [ IBEX ]

 
Bornsesteeg 2
6708 PE Wageningen
Opgericht: 27 maart 1986
 
Voorzitter Elize Timmerman  
  ibex@wur.nl
Secretaris Anne Bruls  
  ibex@wur.nl
Penningmeester Stan Groenhuis  
  ibex@wur.nl
Activiteitencommissaris Ute Fricke  
  ibex@wur.nl
Weekend- en Materiaalcommissaris Wouter Vernooij  
  ibex@wur.nl
  Opleidingscommissaris Ruben Veringmeier  
                                                              
 
 
 
LSAC

Societeit Minerva
Breestraat 50
2311 SC Leiden
Opgericht: 3 maart 1924

De LSAC is op dit moment niet actief. Mocht er interesse zijn om de LSAC nieuw leven in te blazen of om te klimmen in de buurt van Leiden, kan er contact wroden opgenomen met het NSAC bestuur (bestuur@nsac.climbing.nl).

 
 
 
 
MaasSAC
 [ MaasSAC ]

 
Postbus 616
6200 MD Maastricht
Opgericht: 18 mei 1984
 
Voorzitter Pieter van Zundert 003247871113
  voorzitter@maassac.nl
Vice voorzitter Astrid Witters  
  vicevoorzitter@maassac.nl
Penningmeester Aleksandra Smuda  
  penningmeester@maassac.nl
Secretaris Dominika Oliwia Gasiorek  
  secretaris@maassac.nl
  Materiaalcommissaris Condrad Fullekrug  
    materiaalcommissaris@maassac.nl
     
   
 
 
 
NijSAC
 [ NijSAC ]

 
Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen
Opgericht: 15 maart 1984
 
Voorzitter Carla van Heck

06-11080972

  voorzitter@nijsac.nl
Vice-voorzitter Joost Broekman 06-57316888
  vice-voorzitter@nijsac.nl
Secretaris Teske Voerman

06-23298798

  secretaris@nijsac.nl
Penningmeester Tom Stock

06-50433351

  penningmeester@nijsac.nl
Klimcommissaris Karlijn Snoeijs 06-12380373
  klimcommissaris@nijsac.nl
 
 
 

TilSAC


 

Academielaan 5
5037 ET Tilburg
bestuur@tilsac.climbing.nl

Opgericht: 18 september 1984 

 
Praeses Floris van Loo 06 34481809
  voorzitter@tilsac.climbing.nl
Abactis Gert-Jan Oversluizen 06 14974660
  secretaris@tilsac.climbing.nl
Fiscus Twan Vermeulen 06 11592266
  penningmeester@tilsac.climbing.nl
Fiscus Twan Vermeulen 06 11592266
 
 
 
TSAC

 
Postbus 217 t.a.v. TSAC
7500 AE Enschede
Opgericht: 3 december 1979
 
Voorzitter Bram Kamerman

06 23223031

  voorzitter@tsac.climbing.nl

Penningmeester

Peter Buck 06 52172938
  penningmeester@tsac.climbing.nl
Secretaris
Erik van Raalte

06 25184399
  secretaris@tsac.climbing.nl
Coordinator Interne Betrekkingen Lieke Engelse 06 21170036
  cib@tsac.climbing.nl

Klimcoördinator

 

Vice-voorzitter

 

 

Joey Klein Koerkamp

klimco@tsac.climbing.nl

 

Martijn Poot

vice-voorzitter@tsac.climbing.nl

 

06 21327216

 

 

06 41643454

 

 

S.V.A.C. Yeti

 
Sanctus Virgilius Alpen Club Yeti
Oude Delft 57
2611 BC Delft
Opgericht: 17 november 1981
 
Voorzitter Maarten Blankespoor  
  voorzitter@yeti.climbing.nl
Secretaris Bob de Waard  
  secretaris@yeti.climbing.nl
Penningmeester Dennis de Jong  
  penningmeester@yeti.climbing.nl
Weekendcommissaris Wietske Brouwer  
  weekend@yeti.climbing.nl
Materiaalcommissaris Jodi Esenbrink  
  materiaal@yeti.climbing.nl
 
 
 
USAC
 [ USAC ]

 
Pnyx, t.a.v USAC
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
 
Praeses Hugo Meijer 06 21409093
  praeses@usac.climbing.nl
Vice praeses Iris van Steen 06 34505241
  vice@usac.climbing.nl
Ab Actis Floor Wille 06 28319210
  ab-actis@usac.climbing.nl
Fiscus Annemarieke Beguin 06 37356182
  fiscus@usac.climbing.nl
Materiaal Commissaris Stijn Bekkers 06 16989507
  materiaal@usac.climbing.nl
HSHG Derek van de Ven 06 81668083
  hshg@usac.climbing.nl
 

 


 

ZeeSAC

 

t.a.v. ZeeSAC
Huisduinerweg 12
1782 GZ
Den Helder

 
Voorzitter Folkert Pieters  
   
Penningmeester Marco Lietmeijer  
   
Secretaris Christiaan van der Hart